Ogrodzenia Korner

Sztachety Plastikowe “Korner” to jeden z najchętniej wybieranych produktów w naszej ofercie. Ich zaletą jest niezwykle niska cena, ciekawe, klasyczne wzory oraz materiał PCV z którego są produkowane, dający gwarancję długiego okresu użytkowania bez konieczności malowania i konserwacji.
Ogrodzenia Korner to sztachety plastikowe i poręcze w kolorze brązowym (ciemny brąz). Sztachety Plastikowe Korner występują wyłącznie we wzorach i wymiarach podanych w poniższym cenniku. PROMOCJA! Tylko do 01.08.2020 sztachety Korner w wyjątkowo niskich cenach. Szczegóły w cenniku. Sztachety PCV z promocji wysyłane są bezpośrednio z produkcji. Przy wyborze odbioru osobistego obowiązuje cena katalogowa nie promocyjna.

Tabela odległości mocowania sztachet zależy od długości sztachet

Długość sztachetyabc
80 cm18,5 cm43,5 cm18 cm
90 cm23 cm43,5 cm13,5 cm
100 cm25 cm50 cm25 cm
120 cm30 cm60 cm30 cm

Instrukacja montażu sztachet Korner wzór D+

W celu montażu należy przewiercić sztachetę w dwóch miejscach wzdłuż środka sztachety. Otwory powinny mieć średnicę minimalnie większą od średnicy śruby, wkręta lub innego łącznika. Do montażu należy używać łączników płasko przylegających do sztachety (zalecamy śruby zamkowe). Łącznik przykręcamy do momentu aż poczujemy lekki opór (wkręcamy z wyczuciem, nie zaleca się stosowania łączników stożkowych itp, do montazu sztechet z wzoru D+ nie stosuje się także nitów).

Instrukacja montażu sztachet Korner wzór A i C klejone

Sztachety montujemy przy pomocy wkrętów od tyłu w miejscach specjalnie wzmocnionych. Przed przykręceniem wkrętów dokładnie odmierzamy długość jaką możemy wkręcić w sztachetę i nawiercamy ją wstępnie (w przypadku wkrętów samogwintujących możemy pominąć nawiercanie).