ACE Fence Company

ACE Fence Company

ogrodzenia-akustyczne
ekrany-akustyczne

O ogrodzeniu akustycznym

ACE Fence to rodzinna firma, która działa od dwudziestu lat. Świadczy wysokiej jakości usługi budowy ogrodzeń dla klientów mieszkalnych i komercyjnych w Północnym Teksasie. Zapewniają szeroką gamę usług ogrodzeniowych, takich jak niestandardowe ogrodzenia drewniane, żelazne i akustyczne. Są również ekspertami w zakresie usług naprawy i wymiany ogrodzeń.

Firma Ace Fence została założona w garażu w Tomball w Teksasie w 1977 roku. Od tego czasu firma rozrosła się do czterech lokalizacji. Dziś firma zatrudnia ponad 100 pracowników. Firma stara się poszerzać usługi, aby sprostać potrzebom swoich klientów. Oprócz usług budowy ogrodzeń, Ace Fence świadczy również usługi bejcowania i wymiany. Firma zdobyła 5-gwiazdkową ocenę od Yelp. Firma została również wpisana do Niebieskiej Księgi za rok 2009.

Ace Fence jest członkiem Better Business Bureau i jest wymieniony w Blue Book od 2009 roku. Jest to firma rodzinna, która służy obszarowi Dallas-Fort Worth od ponad dwudziestu lat. Są one zobowiązane do zapewnienia najlepszych usług dla swoich klientów. Są również zaangażowani w tworzenie bezpiecznego i przyjaznego zwierzętom środowiska. Zespół zarządzający firmą jest w niej od ponad trzydziestu lat. Zdobyli 5-gwiazdkową ocenę od Yelp i zostali wpisani do Niebieskiej Księgi za rok 2012. Są również zobowiązani do zapewnienia terminowych usług naprawy i wymiany ogrodzenia.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzenia-platikowe.pl – ogrodzenia akustyczne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]